Спільна праця та наполегливість увінчуються достойними здобутками: у Сокирянах урочисто відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям (ВІДЕО)
IMG_2250

Нова спортивна споруда віднині слугуватиме сокирянцям та жителям сусідніх населених пунктів. Попри шалений супротив, небажання деяких посадовців із Сокирян та Чернівців,  спільними зусиллями вдалось завершити будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям, при цьому, витративши мізерну суму бюджетних коштів. Це заначив на урочистостях голова Сокирянської районної ради Василь Козак:

Любителі спорту різних поколінь, вихованці ДЮСШ і жителі Сокирянщини прийшли у неділю на урочисте відкриття сучасного міні-футбольного поля. Слід зазначити, що цей прекрасно обладнаний майданчик став подарунком завдяки реалізації проекту допомоги німецького уряду «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» та завдяки підтримці районної ради і Асоціації аматорського футболу України.

Цей проект, за словами першого віце-президента Всеукраїнської спортивної громадської організації «Асоціація аматорського футболу України» є унікальним, адже всі 11 цьогорічних щасливих володарів міні-футбольних полів зі штучним покриттям залучають кошти недержавних організацій, крім того в процесі реалізації підготовлено іноземними фахівцями 1950 тренерів і менеджерів аматорських футбольних клубів і дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Далі – пряма мова:

Нові комплекти спортивної форми, м’ячі, інвентар дарували цього дня чисельні гості для потреб юних вихованців школи. У свою чергу, почесні грамоти та подяки від влади отримували всі, хто доклав максимум зусиль для реалізації цього амбіційного спортивного проекту.

Заступник голови Чернівецької територіальної громадської організації «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Дмитро Тівілік зауважив, що вихованці Сокирянської ДЮСШ дуже щасливі від того, що мають такого директора, як Федір Блинду. Він зумів сформувати найкращу матеріальну базу серед спортивних шкіл області, а щойно збудований спортивний майданчик є найкращим на Чернівеччині:

Показові виступи спортсменів, мелодійні співи аматорів сцени та запальні танці вихованців «INSIGHT  Dance Studio» додавали заходу святковості та урочистості. А сяючі очі юних футболістів, які з трепетом вперше обіграли штучний газон, надихали посадовців на нові звершення. Саме це відзначив представник партії «Слуга народу», який балотується до парламенту по 204-му виборчому округу – Валерій Божик:

Після теплих привітань і слів подяк на міні-футбольному полі зі штучним покриттям розпочались спортивні змагання, які тривали аж до вечора.

Сподіваємося, що новий спортивний майданчик у Сокирянах постійно буде заповнений любителями спорту, які, у свою чергу, бережно його експлуатуватимуть. Надіємося, що у Сокирянах, у Новодністровську та на теренах району незабаром приведуть до ладу ще багато нових спортивних об’єктів.