Спортивне свято “Козацькі розваги” відбулося у ДНЗ “Суничка” села Василівка

14 жовтня весь християнський світ святкував світле та радісне свято – Покрови Пресвятої Богородиці.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва.

Вітаємо воїнів із Днем захисника України та українського козацтва, хай кулі вас облітають, та вороже залізо оминає ваше тіло. Вітаємо всіх чоловіків і жінок – захисників України. Поки є герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутнє наших дітей від ворога, ми обов’язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є перемога. Бо вже всі зрозуміли, що є країна, є єдиний народ, є воля до захисту свого права на державу і на свободу.

Зараз ми чітко знаємо, хто такий захисник України. Він виникне в уяві кожного і навряд чи в образі лише однієї людини. Це день наших воїнів – захисників і героїв. Тих, хто повернувся і хто назавжди залишився на війні. Тих, хто досі боронить країну. Цей день – знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Здоров’я та довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам та мирного неба всім нам!

Патріотизм, любов до своєї Батьківщини виховується змалечку. Саме тому святкуванню Дня захисника України у ДНЗ «Суничка» с.Василівка  була приділена значна увага.

Напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці в ДНЗ відбулось спортивне свято  «Козацькі розваги» під девізом «Ми – веселі козачата», на якому маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, кмітливості та дізналися багато цікавого про життя козаків.

Вихователі разом з дітьми пригадали історію  свята, важливість його для наших захисників-козаків, підготували спортивні естафети та змагання, де юні українці мали нагоду проявити свій козацький гарт.

Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань вони танцювали: дівчатка підготували танець з віночками, хлопчики справжнього «гопака». А також з дитячих вуст звучали мелодійні українські пісні.

Усі хлопчики та дівчата пройнялися духом патріотизму, прагнучи бути схожими на сильних, мужніх та відважних воїнів – козаків. Піднесений, радісний настрій панував упродовж усього заходу і в дітей, і у вихователів.

Козацьке свято надовго запам’ятається малюкам нашого садочка, і маємо надію на те, що, виховані на правдивих історичних подіях, традиціях  та звичаях українців, наші діти  виростуть гідними громадянами своєї  держави, справжніми патріотами  рідного села Василівка.

В.о. завідуючої ДНЗ «Суничка» с.Василівка

 Валентина ШИБІНСЬКА