Стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади
COVID-19

Впродовж останніх трьох днів кількість хворих на коронавірус, яких госпіталізують до КНП «Сокирянська лікарня» значно збільшилась.

Станом на 22 вересня 2021 року в стаціонарних відділеннях, передбачених для лікування хворих з Covіd-19, перебуває вже 52 пацієнти, серед яких 12 жителів Кельменеччини. У 43-х осіб підтверджено діагноз «коронавірус», 9 – очікують результатів ПЛР-тестування. За минулу добу госпіталізовано 7 людей з симптомами коронавірусної хвороби.

За даними медиків, 10 хворих перебувають у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 42 пацієнти мають проблеми з диханням і періодично використовують кисневі концентратори. 8 людей – в реанімації.

Фахівці зауважують, що хворі, яких госпіталізують до стаціонарних відділень, мають високу температуру тіла, ускладнене дихання та додалися ще симптоми ураження шлунково-кишкового тракту. Переважно всі громадяни, які потрапляють до лікарні, вже потребують кисневої терапії. До того ж, як зазначають медики, змінився і період розвитку хвороби. Якщо раніше це було від 2 до 14 днів, то зараз час інкубації становить 5-6 діб.

Значно збільшилась і кількість хворих, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Наразі – це 53 особи, серед яких і діти.

Лікуються вдома 30 жителів міста Сокиряни, з них 3-є дітей; 10 людей із села Білоусівка; 6 хворих із села Михалкове, серед яких 3-є дітей; 4 мешканці села Шишківці, з них 1 дитина; та 3-є жителів села Романківці.

Шановні жителі Сокирянщини, вкотре нагадуємо, що дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами – рятує життя. Бережіть себе та своїх рідних!

Пам’ятаймо, що хворобу легше попередити, ніж лікувати!

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.