Стан поширення інфекції, спричиненої COVID-19 на території Сокирянської громади 7 квітня 2021 року
COVID-19

На Сокирянщині коронавірусне захворювання продовжує бити сумні рекорди. Відтак, нині, в стаціонарних відділеннях лікарні перебуває вже 82 особи. За останню добу госпіталізовано 17 людей з підозрою на COVID-19.

Наразі у 59 пацієнтів підтвердився діагноз, 23 людини очікують результатів ПЛР-тестування. 9 хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 47 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 7 людей перебувають в реанімації.

На амбулаторному лікуванні перебуває 81 людина з діагнозом «коронавірус». Це 37 жителів міста Сокиряни, 12 мешканців Коболчина, 5 жителів села Романківці, 7 – Білоусівки, 4 людини із Вітрянки, 3 мешканця з села Михалкове, по 2 людини із сіл Шебутинці, Вашківці та Грубна і по 1 жителю із Кулішівки, Шишківців, Василівки, Галиці, Струмка, Ожева, Селища.

Як бачимо, тільки за одну добу госпіталізовано значну кількість людей, до того ж, значна кількість жителів громади знаходиться на амбулаторному лікуванні. Коронавірусне захворювання зафіксоване майже в усіх старостинських округах краю. Як розвиватиметься ситуація з розповсюдженням COVID-19 далі – залежить від нас.

Шановні жителі Сокирянщини, прохання максимально обмежити відвідування громадських закладів, уникати місць скупчення людей, відмовитись від святкувань масових заходів. Дотримуйтесь соціальної дистанції, носіть захисні маски, регулярно мийте руки та обробляйте їх антисептиком.

Пам’ятайте, що відсутність симптомів коронавірусу далеко не означає саму відсутність захворювання. Кожен, навіть не усвідомлюючи того, може нести загрозу близьким та знайомим.

Закликаємо кожного з розумінням та відповідально поставитись до карантинних обмежень.

Дбайте про своє здоров’я! Виявіть повагу до медиків! Залишайтесь вдома!