Стартує V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»
116343372_188537519354534_6855211445891140701_n

Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, оголосило про старт прийому заявок на V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

Метою конкурсу є: розвиток сільських територій та регіональної економіки; дотримання принципів ощадливого ведення сільського господарства та кругового виробництва; зміцнення соціально-економічного становища фермера в ланцюзі поставок «від поля до столу»; розвиток соціальної відповідальності місцевого аграрного бізнесу; стале управління і збереження екосистеми, біорізноманіття та адаптація до змін клімату в рамках ведення сільського господарства та землекористування; популяризація зеленого туризму; підвищення привабливості життя в селі; розбудова сучасних сільських територій зі збереженням історико-культурної спадщини українського села та традиційних практик ведення сільського господарства.

Учасниками проєкту виступають села (якщо село входить до ОТГ, то його громада подає заявку виключно від села).

Конкурс проводитиметься в період липня – грудня 2020 року та проходитиме в три етапи.
І етап – 13 липня – 31 серпня – прийом заявок від сіл-претендентів. 1-30 вересня — відбір 10-ти найкращих заявок.
ІІ етап – 1 жовтня – 1 листопада – на сайті AgroPortal.ua відбуватиметься онлайн-голосування (з 10 сіл обирається 5 фіналістів); 2-30 листопада – підготовка кожної з 5-ти громад до захисту свого бізнес-проєкту перед членами Експертної ради в режимі онлайн.
ІІI етап – грудень – визначення та нагородження переможців.

Вимоги до села-претендента на участь у конкурсі:
– Заповнити анкету села-претендента V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020».
– Надіслати на пошту agroportal.ua@gmail.com 5 фото, які відображають мету конкурсу, у гарній якості, вказавши в темі листа назву села та область.

Село-переможець V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера – Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею організаторами для села необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проєкту. Сума вказана без урахування податків та зборів. Окрім того, один із партнерів проєкту – компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту.

Більш детальну інформацію та зразки документів можна знайти за посиланням http://agroportal.ua/…/startuet-v-vseukrainskii-konkurs-n…/…