Стартував Всеукраїнський місячник Червоного Хреста
Без названия

Турбота про ближніх та милосердя визначають кожного з нас, як людину сердечну, здатну співпереживати, разом долати труднощі. Ніщо не заважає нам дбати про тих, хто цього потребує, віддавати частинку тепла свого серця та увагу.

Нещодавно стартував традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України. Він проводиться з метою поліпшення умов життя та соціального захисту вразливих категорій населення – внутрішньо переміщених осіб, самотніх, непрацездатних, громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз.

Протягом квітня Сокирянська районна організація Товариства Червоного Хреста готова прийняти від вас кошти, продукти харчування, одяг, взуття, предмети хатнього вжитку, медикаменти, речі для внутрішньо переміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільне приладдя, іграшки;  надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним Організації.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до організацій Товариства під час місячника, допоможуть надати адресну матеріальну та натуральну допомогу малозабезпеченим верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей, а також розширити та зміцнити мережу патронажної служби милосердя Червоного Хреста.

Звертаємось до вас, дорогі земляки, до всіх, кому не байдужі людський біль і горе, із закликом до конкретного і дієвого милосердя щодо тих, хто поруч з нами та кого соціальні умови, одинока старість і каліцтво позбавили можливості жити гідно. Свою допомогу ви може направити до районного осередку Товариства Червоного Хреста, що функціонує в приміщенні Сокирянської ЦРЛ.

Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!