Сумна звістка сколихнула Сокирянщину: помер Михайло Олексійович Бабій – Заслужений працівник сільського господарства, генеральний директор корпорації «Дністер»
unnamed

На 61-му році життя перестало битися серце шанованої та поважної людини нашого краю – Заслуженого працівника сільського господарства України, генерального директора корпорації “Дністер”, депутата Чернівецької обласної ради VI та VII скликань, депутата Сокирянської районної ради V скликання –  Бабія Михайла Олексійовича, який за час своєї трудової діяльності зробив багато для розвитку та процвітання садівництва у Сокирянському районі.

Михайло Олексійович трудову діяльність розпочав в липні 1977 року робітником колгоспу ім.Кірова у селі Рудківці Новоушицького району Хмельницької області. У 1986 році закінчив Уманський сільгоспінститут за спеціальністю плодоовочівництво і виноградарство, йому присвоєно кваліфікацію вченого агронома. За направленням працював спочатку бригадиром-садівником радгоспу «Зоря комунізму» Могилів-Подільського району, а потім – головним агрономом радгоспу ім.Свердлова Муровано-Куриловецького району Вінницької області.

З грудня 1986 року по лютий 1996 року працював агрономом-садівником, головним агрономом та технологом по садівництву в радгоспі ім.Шевченка Сокирянського району Чернівецької області. З лютого 1996 року обіймав посаду заступника начальника Сокирянського відділу садівництва «Хотинсадвинпрому».  У вересні 1997 року був обраний генеральним директором корпорації «Дністер».

За життя здобув авторитет трудівника, господаря, підприємця. Садівництво для Михайла Олексійовича було способом життя. Під його керівництвом розпочалося впровадження у краї інтенсивного садівництва. За роки його роботи висаджено понад 1000 га інтенсивних садів у Сокирянському районі.  Сьогодні, з легкої і роботящої руки Михайла Олексійовича, ми маємо великі площі насаджень, які успішно конкурують з садами Польщі, Голландії, Німеччини та інших.

У 2017 році, до Дня Незалежності України, Михайлу Олексійовичу присвоїли почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”.

Залишивши по собі такі світлі спомини, Михайло Бабій відійшов у вічність. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати рідним, близьким, друзям, колегам, а душу покійного прийняти в Царство небесне. Хай земля буде пухом!