Світ краси і таланту Олександри Братушко
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожна сходинка життя – розкриття таланту і здібностей! І в 13 років можна і ТРЕБА бути самостійною,  сильною і стильною! Так, думаю, розпочала б розповідь про себе відома в таких літах талановита дівчинка, що має прекрасні здобутки в юному віці: визнання, підтримку і любов. Старання завжди увінчуються успіхами, і всі висоти беруть великим прагненням!

Захоплення дивосвітом співу, декламування поезії, створення образів у запальному танці  – щоденна праця над словом, диханням, рухами надихає юну талановиту дівчинку із Сербичан вільно йти на сцену в області, чи районі, у рідному селі, адже за кожним її виступом – наполеглива праця над розвитком здібностей, вмінь, шліфування таланту. Кожен день Сашки, як з любов’ю називають ученицю 8-го класу Сербичанського НВК, розписаний, як щільний графік занять. Успішна учениця, активна учасниця і призерка олімпіад, подруга щира і помічниця всім, Сашка завойовує серця всіх, хто знайомиться з нею, своїм юним зачаруванням, колоритністю і самобутністю висловлювань, суджень.

Дівчина добре обізнана з життям, основними тенденціями культури, знанням історії, легко вирішить  на ходу логічний ребус чи задачу… І в той же час , як ніхто інший, вибере і вивчить, прочитає таку поезію, чи прозовий твір, що аж дух забирає… Вона грає свою важливу РОЛЬ ДОБРОЇ ЛЮДИНИ. Сміливої і щедрої в пошуку власного стилю, власного бачення світу…

Мрії стати на сцені своєю вона тихенько і амбітно, спокійно і впевнено, виважено і рішуче втілює з 5 років. Першим тріумфом став ще такий по-дитячому ніжний та щирий виступ на рідній сцені у Сербичанах, де маленька Сашка із захопленням виспівувала пісню про василечки. Саме тоді, напевно, до дівчинки прийшло розуміння, що сцена – це її стихія, захоплені глядачі стали рідними, а прагнення самовдосконалення – орієнтиром на все життя.

Із першого класу Олександра стала постійним учасником та призером різноманітних конкурсів та фестивалів – «Чисті роси», «Рідна пісня», «Буковинська зіронька». А у рідних Сербичанах без дівчини не обходиться жодне свято – вміло представляє себе як ведуча заходів, декламує, співає… А з недавніх пір, Сашка завойовує і танцювальні висоти, адже є учасницею хореографічної школи «Inside Dance Studio».

Днями скарбничка досягнень юного таланту поповнилася ще однією нагородою – Олександра стала призером обласного етапу фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька». Здобувши перемогу на Сокирянщині, дівчинка поїхала підкорювати головну сцену дитячої творчості Чернівеччини – «Юність Буковини».

Неперевершене виконання ліричної пісні, зворушливе декламування поезії та ніжний танок із Артуром Кушніром, учнем 11 класу Сербичанського НВК заполонили увагу суддів та глядачів конкурсу. Результат – гучні овації, нагорода та здійснення мрії, до якої дівчинка йшла наполегливо та рішуче.

Радіють перемогам Сашки її батьки та всі рідні, адже завжди були впевнені та горді за талант та ніжність душі дівчинки. Тож, не шкодуючи сил та часу, підтримують та допомагають на важливому шляху успіху.

Сьогодні Олександра щиро вдячна своїм рідним та педагогам, що готували її до участі в конкурсі – вчителю музики Сербичанського НВК Лідії Анатоліївні Яковині, Маковій Лідії Василівні, що підготувала її до етапу «Художнє читання» та хореографам – керівнику танцювальної студії «Inside Dance Studio» Євгену Івановичу Пленгею та Альоні Іванівні Маковій.

У такому неповторному світі краси та любові зростає Олександра Братушко – ніжною квітонькою, що дарує своє мистецтво та ділиться внутрішньою гармонією та спокоєм. Чи знайшла своє призначення у житті? Впевнена, що так! Адже сцена – це її стихія, яка наповнює серце вірою у щасливе майбутнє, дарує непідробні миті спілкування із глядачем.

На цьому Сашка не зупиняється, впевнено крокує далі, постійно вдосконалює свій дар, відмінно навчається та готується підкорювати нові вершини. Тож успіху тобі, Олександро, на тернистому шляху таланту та гармонії!