Світлана Романюк: Нажиги дали 2 тисячі, погрожували і наказали мовчати (ВІДЕО)
Безымянный

Журналістам Північно-Бесарабського інформаційного порталу днями вдалось поспілкуватись з жінкою, яка потрапила під колеса транспортного засобу під час збору урожаю яблук у селі Ломачинці. Романюк Світлана Іванівна розповіла, що найнялась з родичкою на збір яблук до Нажиги Михайла Кириловича – тата депутата – прогульника сесій районної ради. 13 жовтня під час роботи її переїхав контейнеровоз, на щастя, він був майже порожній.

Власники саду, за словами потерпілої, відразу попросили не розголошувати про інцидент, а медикам повідомити, що травми отримала вона вдома. Відтак доправили літню жінку з Михалкового чомусь не до травматичного відділення Сокирянської ЦРЛ а у Новодністровську міську лікарню.

Після наданої допомоги михалківчанці,  Нажиги їй погрожували, однак заплатили за роботу і дали 2 тис. грн. за нерозголошення причин отриманих травм, та пообіцяли показати травматологу. Втім, їх обіцянки виявились пустими. Тож потерпіла пенсіонерка, відчувши, що їй стає гірше, звернулась до Сокирянської лікарні, де в неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забої та крововиливи лівої руки, лівої ноги та правої стопи.

Світлана Іванівна  зауважила, що не тримає зла на підприємця,  однак не має коштів на лікування. Втім, така прикра ситуація є прикладом для всіх,  хто неофіційно наймається на роботу. Адже у випадку травмування, або ж смерті, працівники не захищенні законом, а роботодавці, як правило, нехтують дотриманням правил безпеки.