Свою роботу розпочала 17-та позачергова сесія Сокирянської районної ради

Сьогодні в залі засідань Сокирянської районної ради розпочалася 17-та позачергова сесія районних обранців VІІ скликання. Передувала засіданню робота депутатів у постійних комісіях ради.

Відтак на засіданні планують заслухати звіт фінансистів про виконання районного бюджету за січень червень 2019 року, а також внести зміни до річного кошторису.

Крім того сесія розглядатиме питання про призначення на посади керівників медичних установ Сокирянщини: Андрійчука О.П. – директором комунального некомерційного підприємства «Сокирянська районна лікарня» Сокирянської районної ради, а  Макарову Л.І. – директором комунального некомерційного підприємства «Сокирянська стоматологія» Сокирянської районної ради. Попередньо вони перемогли у конкурсах на зайняття відповідних посад.

Також на розгляд обранців – оновлений склад присяжних Сокирянського районного суду. Планують ухвалити і порядок доступу до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг та архівних справ комунального підприємства «Сокирянське районне бюро технічної інвентаризації». Розглядатимуть низку інших питань.

Детальніше з матеріалами, які розглянуть та проголосують депутати ми познайомимо вас у наших наступних публікаціях.