Святкова конференція з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Тож у весняний яскравий  час у приміщенні конференц-залу КНП «Сокирянська райлікарня» відбулася святкова конференція  з нагоди Міжнародного дня медичної сестри.

Із професійним святом медичних сестер привітали голова Сокирянської районної ради  Василь Васильович Козак, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Прокопівна Тарасова, в.о.директора Олена Іванівна Мельничук-Ладан, перший заступник директора Тетяна Еммануїлівна Присакар, заступник директора з медсестринства Надія Василівна Бабін та голова профкому медичних працівників Юлія Анатоліївна Беженар.

На адресу медичних сестер прозвучали привітання та щирі слова подяки за їх щоденну, самовіддану  та копітку працю, милосердя та прагнення до професійного зростання і розвитку.

«Медичні сестри – це обов’язкові помічники лікарів, адже саме вони  упродовж всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом.  Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна. За невтомну вашу працю, чуйність та доброту, низький вам уклін, успіхів у професійній діяльності та сімейного благополуччя. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Хай  ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим!»– зазначила заступник директора з медсестринства Бабін Н.В.

Також за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання трудових обов’язків, відданість справі та активну громадянську позицію медсестер лікарні відзначено грамотами та подяками Сокирянської районної ради та районної державної адміністрації, адміністрації лікарні і головного профкому медичних працівників.

Дорогі  наші медсестри,  сердечно вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам всього  найкращого: щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів у вашій благородній праці! Любові, Миру і Добра! Бажаємо, щоб Ваші вміння та навички ви застосовували тільки в умовах мирного життя!