Святкування єдиної родини

Під такою назвою пройшли масові заходи на території  Василівського Будинку культури присвячені 28- й річниці незалежності України, 572- й річниці першої згадки про село Василівку та храмового свята «Успіння Пресвятої Богородиці»

Храмове свято у селі святкували з ранку до пізньої ночі. Звичайно , почалося воно із церковної служби,сімейних обідів, а потім до Будинку культури зійшлися діти із своїми батьками, так як їм були запропоновані атракціони  з міста Вінниці.

Поки діти займались розвагами, то дорослі могли оглянути виставку кімнатних квітів та зіграти у волейбол.

О 17 годині біля гарно відремонтованого приміщення Будинку культури розпочалась урочиста, а потім тематична частини.

З нагоди Державного свята по рішенню сільвиконкому за відповідну роботу, різносторонню допомогу в життєдіяльності громади та досягнення були відзначені  подяками: головний інженер Дністровської ГАЕС Жук Анатолій Павлович, начальник автотранспортної  дільниці Дн.ГАЕС Самусь Андрій Васильович, директор Василівської ЗОШ 1-111ступенів Нігалатій  Тамара Іванівна, депутат Василівської сільської ради Госик Іван Петрович, член виконкому сільської ради Злощинська Ніна Петрівна, вихователь ДНЗ «Суничка»  Мікірін Майя Василівна.

Сільський голова, Зелений Анатолій Васильович запропонував відгукнутися всім хто народився в 1991році. Серед присутніх,  ровесницями Незалежної України виявилися  красиві українки : Вікторія Ольхова, Іванна Глуха та  Альбіна Ломанчук, які в свою чергу привітали присутніх гарними віршами та піснями про Україну.

Також , уже традиційно,  вшановували найстаршого жителя села ,серед чоловіків виявився Галагоц Іван  Корнилович, якому  виповнилося 92 роки.    Наймолодшою жителькою  жителя села стала Івасюк Анастасія,яка народилася 8 липня цього року.

Почесним жителем села було визнано голову сільської ветеранської організації, активну учасницю колективу «Веселі бабусі» Москалюк Катерину Дмитрівну.

Була відмічена і сімя Чорних: Іван Олександрович та Марія Василівна, які прожили в парі найдовше – 69 років.

Не могли ми не вшанувати і багатодітні родини. Зокрема це родини які мають по пятеро дітей, а саме – родину Лисих Миколи Івановича та Антоніни Василівни, Івасюків Олега Івановича та Марини Василівни, а також багатодітну маму Григоришину Катерину Олександрівну.

З ювілеєм, привітали Граму Марією Андріївну, яка народилася саме в цей день 65 років тому.

За перемогу в змаганнях з волейболу були нагороджені відповідно до зайнятих місць команди Дністровської ГАЕС, села Василівки та Василівської школи.

Всі учасники зустрічі були нагородженні грамотами, дипломами ,  цінними подарунками від спонсорів та подяками від місцевої влади.

Своїми піснями глядачів вітали «Веселі бабусі» та юна солістка Олександра Ольхова. Від багатодітних сімей яких вшановували, глядачів привітав гуморескою 10 – річний Лисий Максим та піснями учасниця багатьох районних і обласних конкурсів Івасюк Альона.

Ввесь вечір  грала жива музика, проводилися конкурси та ігри. Розваги тривали до пізньої ночі.

За підготовку  та проведення свята сільський голова Анатолій Васильович Зелений подякував спонсорам, які надали матеріальну допомогу, а саме – директору ТзОВ «Зелена нива» Ковалю Миколі Васильовичу, директору ТзОВ «Василівьке» Мікіріну Івану Миколайовичу та приватним підприємцям- Ковалю Івану Васильовичу та Цимбалюк Ніні Григорівні.

 

Директор Будинку культури 

Шостак М.П.