Свято квітів, ніжності і добра та милосердя: на Сокирянщині відзначили День медичної сестри

Відповідальних, високопрофесійних помічників лікаря – медичних сестер Сокирянщини урочисто відзначено на традиційному урочистому святі у Сокирянській ЦРЛ

Таких шанувань гідні і достойні всі, хто вміє співпереживати, чітко виконувати вказівки лікарів і підтримувати пацієнтів щирим словом, привітною посмішкою. Медичні сестри вчаться щодня, постійно підвищують свій професійний рівень, навики, вміння.

Люди, від яких залежить наше здоров’я  – це не тільки лікарі. В першу чергу, у лікарні про нас дбають медичні сестри. Саме вони вчасно подадуть ліки і виміряють температуру, відзначать зміну самопочуття, зроблять перев’язку і поставлять укол. Всі необхідні процедури лягають на плечі тендітних медсестер. Таку самовіддану працю держава та пацієнти славлять щороку, 12 травня, у особливий професійне свято – Міжнародний день медсестри.

Напередодні у Сокирянах працівники ЦРЛ та ЦПМСД вшановували та віншували винуватців свята. Найщиріші вітання, слова подяки та гордості лунали від заступника голови Сокирянської РДА Ірини Тарасової, головних лікарів лікувальних закладів Тетяни Присакар та Анастасії Заремської. Дорогих своїх колег також привітали заступник головного лікаря ЦРЛ Адріан Пижик та працівники мед установ. Найкращих представників професії нагородили грамотам та подяками, вручили квіти та подарунки.

Ведучою святкового заходу була заступник головного лікаря із медсестринства Надія Бабін. Саме вона розповіла про важливу, інколи важку та недооцінену працю медичних сестер.

На святі лунали пісні, запалу та гарного настрою додавали танці та віршовані побажання. Неймовірним різнобарв’ям вражала гостей виставка квіткових композицій над якою потрудилися працівники відділень Сокирянської ЦРЛ, поліклініки та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

День медичної сестри – ця дата давно вийшла за рамки суто професійного свята, адже у світі немає  людини, яка б жодного разу не скористалася послугами медсестер. Тому саме в цей день винуватці свята особливо відчувають свою необхідність та значущість, пишаються своєю професією, успіхами та досягненнями.