«Свято мрій та сподівань» у районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

В районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбулось яскраве та душевне свято. До дітей уже вкотре завітали міндоходівці на чолі з начальником Сокирянської ОДПІ  ГУ Міндоходів у Чернівецькій області Людмилою Серебрянською.

Вихованці центру- діти з особливими потребами, як ніхто інший люблять свята, на яких радісно й весело, а ще  обов’язково приходять гості. Адже незважаючи на вади, дітлахи живуть повноцінним життям, наповненим дитячими радощами та сподіваннями.

Ось і сьогодні вони порадували присутніх  піснями у своєму виконанні, подарували щирі посмішки та емоції та запросили разом з ними розмалювати «малюнки їхніх мрій».

Людмила Серебрянськазвернулась до дітей: «Любі діти!  Я знаю, з яким нетерпінням ви чекали цього свята, як готувались до відвідин. Я вітаю вас і бажаю здоров’я та здійснення усіх ваших мрій. Щоб ви добре почувались і знайшли себе у житті».Вона  відмітила, що міндоходівці  докладатимуть усіх зусиль, щоб розвивати рідний край і забезпечити дітям гідне майбутнє.

У подарунок діти отримали cолодощі та побутове приладдя.

Очильник інспекції також подякувала  керівництву і вихователям Центру за добросовісну, благородну працю і добре та чуйне серце.

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 57 = 59