На Сокирянщині триває благодійна акція «Святий Миколай – до кожної дитини»
1040755-solodkiy-gostinets-chi-noviy-gadzhet-scho-hmelnichani-hochut-otrimati-v-podarunok-na-mikolaya

  19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая. Цілий рік діти з особливим нетерпінням чекають цього свята.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. За звичаєм, напередодні свята діти пишуть листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями і вкидають їх до поштової скриньки або кладуть за вікно і звертаються з проханням здоров’я собі та батькам.

У нас – добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, адресуючи їм подарунки. Мабуть, немає такої дитини, яка б з нетерпінням не чекала зими. Й не дивно, бо саме взимку приходять Святий Миколай з гостинцями, з довгоочікуваними подарунками, зимові канікули з колядою, розвагами, щедрівками, святий вечір у колі великої родини…

У передсвяткові дні у службі у справах дітей районної державної адміністрації є традицією проведення районної благодійної акції до Дня Святого Миколая щодо надання допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме: продуктами харчування, солодощами (макаронні вироби, рис, мука,олія, цукор, тощо).

Тому служба у справах дітей просить активно долучитися до проведення даної акції небайдужих жителів Сокирянського району. Усі бажаючі допомогти дітям незахищеної категорії можуть звертатися за адресою м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3, тел., 22773,  служба у справах дітей.

Дуже хочеться, щоб радість Свят  увійшла у кожен дім, кожну родину, наповнила  душі і серця  любов’ю, спокоєм та надією.

 

Начальник служби у справах дітей

Інна МЕЛЬНИК