«Святий Миколай іде до нас»

Здавна в народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. Найбільше радості доставляє дітворі свято Святого Миколая. Усе життя Святого Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, адже чудеса звершуються повсякчас.

За народними повір’ями саме в цей день Миколай спускається  на землю з небес,   приходить  у  кожну  хату  і  обдаровує  кожну  дитину. Він  любить  усіх  людей, та  найбільше  слухняних  і  добрих  дітей.

З метою виховання вдячності Богу, зміцнення бажання чинити добрі справи, як Святий Миколай, пробудження співчуття до дітей, які найбільше потребують милосердя і турботи 19 грудня 2014 р. у Романковецькому дошкільному навчальному  закладі «Чебурашка» с. Романківці  відбулося  свято «Святий Миколай іде до нас».  Цьогорічне свято відзначалося оригінальністю сценарію, колоритністю дійових осіб та мелозвучністю нових пісень. Атмосфера свята  була велична і  загадкова. Всі учасники та глядачі немов поринули у справжнісіньку казку, де панує добро, злагода та любов, якою прагнув обдарувати людей Святий Миколай.   До свята були залучені вихованці  старшої групи «Барвінок», вихователі Твердохліб Олена Іванівна та Заєц Аліна Вікторівна, музичний керівник Тарабузан Руслан Іванович. Діти майстерно перевтілилися в янголяток,  яскраві зірочки та могутні вітри, які сповіщали присутнім про прихід Святого Миколая. Трішки капостив непосидюче чортеня. Та все ж оселя чемненьких діток закладу  прийняла Отця Миколая. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить» та веселий сміх  дітей, які дякували Миколаю за подарунки та просили у Господа щасливої долі для себе та своїх родин.

Цьогорічне свято запам’яталося усім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Святий Миколай приносить радість і веселощі для кожного з нас. Можливо, комусь він приніс різочку, але це лише зміни на краще. Тож нехай Він освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

На завершення завідуюча дитячою установою Лиса Наталія Петрівна висловила подяку діткам за добрі справи, якими вони радують своїх вихователів, батьків, побажала всім присутнім у ці святкові дні міцного здоров’я, Божої ласки, достатку, радості у час Різдвяних свят та впродовж усього життя.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

53 + = 55