Святий Миколай приніс радість особливим діткам Сокирянщини

У грудні довгі ночі і такі короткі дні, але час у передсвятковій метушні летить дуже швидко. Не встигли оглянутись – як уже і Миколая ! А це особливе свято і для малих, і для дорослих. Святий Миколай здавна опікується дітками. За гарні справи він приносить їм подарунки, а за погані – може й різочку під подушку покласти. Хоча немає дітлахів, яким би потрібна була різка, в Сокирянському районному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. Адже вони наполегливо працюють над собою, кожного дня роблячи маленькі подвиги у боротьбі з недугою. У цьому їм допомагають педагоги закладу, лікувальною фізкультурою, рольовими іграми, різноманітними вправами, а найголовніше – теплом своїх сердець, розумінням, щирістю, любов’ю.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі дітки  були слухняними і старанними, то Святий Миколай завітав до них на свято. Організаторами заходу вже традиційно виступили вихованці Сокирянської музичної  школи. Окрім слів найтепліших поздоровлень та найкращих побажань, під час свята лунали й музичні композиції, кожен показав свій талант, хтось співав, хтось вигравав на тому чи іншому інструменті. Дівчатка подарували власноруч виготовлені солодкі цукерки . Всі учасники дійства отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій. Роздаючи солодощі, Святий Миколай, бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить», веселий сміх щасливих дітей.

Щорічно  Миколай кличе за собою людей, пропонує стати поруч і робити добро задля інших. Одні ще сумніваються… Хтось уже зробив перший крок. А деякі давно і впевнено ідуть за ним, за Святим Угодником, несучи радість у Центр реабілітації: це солодкі подарунки, речі першої необхідності,  фінансова допомога , тож щиро дякуємо Ткач Світлані Анатоліївні, начальнику відділу ДРАЦС,  Гайдею Дмитру Сергійовичу, лікарю-педіатру КНП «Сокирянська районна лікарня» Сокирянської районної ради, Савчуку Руслану Петровичу та Савчук Христині Русланівні –приватним підприємцям. Дякую нашим спонсорам за матеріальну допомогу. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення. Від усього серця бажаю Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть.

 

Директор Центру

Аліса МЕЛЬНИК