“Сили потрібно об’єднувати заради успішного майбутнього!”: Василь Козак зняв свою кандидатуру із виборчих перегонів
IMG_4987

Сьогодні, 9 липня, під час зустрічі із представниками ЗМІ голова районної ради, кандидат у депутати Верховної Ради України Василь Козак зробив важливу заяву стосовно прийдешніх парламентських виборів. Далі пропонуємо повний текст виступу.

«Шановні виборці 204-го одномандатного округу!

Сьогодні я ухвалив для себе важливе, непросте та єдино правильне рішення – зняти свою кандидатуру із виборчих перегонів до Верховної Ради України.

Як людина із досвідом, бачу великий запит суспільства на кардинальні зміни, на повне перезавантаження влади, політиків нової формації, нових облич, що можуть і готові діяти!

Я завжди наголошував, що інтереси громади, земляків стоять вище моїх власних амбіцій. Переконаний, що більшість жителів округу чудово розуміють, що зараз відбувається у нашій державі і готові на прийдешніх виборах 21 липня зробити правильний вибір.

Щиро дякую усім, хто підтримував мене та був готовий іти поруч на ці вибори, стояти пліч-о-пліч. Знаю, що ідучи на вибори до парламенту, я мав вашу величезну підтримку, розуміння людей, що безмежно люблять своє село, місто, хочуть, щоб ми жили краще, «будували» Європу тут – у рідній стороні.

Дуже люблю Сокирянщину, Новодністровськ, але постійно гостро реагую на проблеми Хотинщини, Заставнівщини та Кельменеччини. Ухвалення такого важливого рішення не означає, що на цьому я припиняю свою роботу та боротьбу на шляху до успішного розвитку нашого краю. Я вважаю, що моя сьогоднішня заява є запорукою позитивних змін. Як засвідчила соціологія, кандидати, що прагнуть позитивних змін, нового курсу,  конкуруючи між собою, дарують шанс знову пробратися до парламенту особам, що звикли паразитувати на українцях. Голосуючи за минуле, ми прирікаємо свої райони на застій та занепад.

Я знаю всі наші місцеві проблеми і хочу, щоб мої земляки були успішними, забезпеченими та соціально захищеними. Тому звертаюся до виборців 204-го округу! У цей важливий для країни час ми не маємо права на помилку. Давайте разом зробимо правильний вибір. Час обирати між новим і старим, між псевдореформами, контрабандою, корупцією, нехтуванням інтересами громадян і майбутніми позитивними змінами, які нам пропонує команда нового Президента України.

З повагою – Василь КОЗАК».