Сюрпризи та вітання онлайн: цьогоріч Міжнародний День захисту дітей на Сокирянщині відбудеться нетрадиційно
100392977_3135407576519088_2027008273453940736_o

Щороку на Сокирянщині за доброю традицією заходи до Дня захисту дітей особливо гучні та святкові. Цей рік через карантин, на жаль, виняток. «Та подарунки і вітання не скасовуються, дітки мають відчути присмак свята та захисту», – на цьому наголосила голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк під час засідання організаційного комітету, яке відбулося днями.

Обговоривши пропозиції та можливості карантину, масові заходи обмежаться, однак за задумом організаторів, в медіапросторі відбудеться безліч цікавих онлайн флешмобів, презентацій та конкурсів. Цікавим обіцяє бути конкурс «Квітковий килим – Квітуча Україна» та відеоролик стильних пані та юних панянок в капелюшках за участю вихованців РЦТДЮ, бібліотечна система району запропонує бажаючим взяти участь у флешмобі «Я дитина і я маю право», а районна художня школа представить онлайн виставку робіт випускників школи. Про це йдеться на фейсбук сторінці Сокирянської РДА.

І, звичайно, служба в справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з керівництвом райдержадміністрації та районної ради побувають в домівках діток пільгової категорії та обдарують їх солодощами, подарунками та вітаннями.

Підбиваючи підсумки засідання оргкомітету, Ірина Антонюк наголосила присутнім керівникам профільних служб на особливій увазі до дітей пільгової категорії: дітей загиблих учасників АТО, дітей – сиріт та дітей, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах.