Таїнство осінніх барв Лариси Скаженюк

Вчора у приміщенні Сокирянського історичного музею відбулося відкриття виставки робіт художника-аматора, майстрині з виготовлення гобеленів, викладача Сокирянської художньої школи Лариси Скаженюк – «Таїнство осінніх барв». Це її перша творча персональна виставка, яка огорнула барвистим теплом усіх присутніх.

Різноманітні натюрморти, пейзажі, виконані у стилі академічного живопису, привертали до себе увагу всіх присутніх –  працівників закладів культури міста та учнів художньої школи. Особливу увагу звертали на гобелени, які досить рідкісні у нашій місцевості і фактично, Лариса Миколаївна – єдиний майстер, який опанував цей вид ремесла та передає його своїм учням.

Присутні отримали велике задоволення від перегляду творчих робіт, спілкування з художницею та від класичних творів, які прозвучали у виконанні викладачів музичної школи – скрипачки Аліни Кметюк та піаністки Людмили Плахтєєвої.

Відкриття виставки відбулося напередодні Дня художника. У невимушеній розмові, яка відбулася під час заходу, присутні викладачі та учні художньої школи обговорили творчі плани на майбутнє. Зокрема учениця ІУ класу Надійка Досяк розповіла про свої перші творчі здобутки, поділилася своїм досвідом участі у Всеукраїнському конкурсі, в результаті чого отримала перемогу за представлену роботу та нагороди.

Всіх присутніх привітала начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн, яка відзначила значну участь художньої школи у культурно-мистецьких заходах, здобутки її учнів у різноманітних виставках та конкурсах.

Відділ культури

Сокирянської райдержадміністрації