Такі різні депутати райради: статус один, мандат є, а відповідальність… втратили
Znachok-Deputat-rayonnoyi-radi

Щоразу на місцевих виборах кандидати у депутати Сокирянської районної ради намагаються наввипередки вихвалитись, пропіаритись, щоб здобути омріяне крісло депутата. При цьому,  багато хто забуває, що депутат – це не лише статус та привілеї, а в першу чергу, –  робота.

Відтак, кожного скликання, під завершення роботи ради, знаходяться обранці, які самоусуваються від виконання своїх обов’язків.  На інформаційний запит журналістів Сокирянська районна рада надала облік участі депутатів органу місцевого самоврядування району VII скликання у сесіях. Тож сьогодні оприлюднюємо його.

Як засвідчує статистика, найбільшим прогульником нині є Павло Анатійчук, обраний від одного з Вашковецьких мажоритарних округів, він взяв участь лише в трьох пленарних засіданнях з  19.  Трохи менше прогулів на рахунку пенсіонера Миколи  Марчука, представника «Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»   – 14. Тринадцять пленарних засідань проігнорував з різних причин депутат, а за сумісництвом в.о. старости с.Коболчин,  делегований ВО «Батьківщина» – Віктор Гринюк. Крім того, 12 сесій не відвідав Михайло Беженар, 11 – Олег Білан (обидва представники Радикальної партії Олега Ляшка), по 10 – бютівець Микола Соловей і Світлана Попова з «Солідарності».

Однак,  є депутати,  які сумлінно і відповідально ставляться до виконання наділених громадою повноважень, які брали участь у всіх пленарних засіданнях сесії Сокирянської районної ради, найбільше таких обранців у фракції Аграрної Партії аж 8, а саме Оксана Бабій, Олег Бурдейний, Євген Гаврилюк, Михайло Зелінський, Василь Козак, Світлана Калабалик, Валерій Степаненко та Любов Петрунік. Також по одному представнику фракцій у райраді «Укроп», ВО «Батьківщина» і радикальної партії Олега Ляшка ні разу не пропустили пленарні засідання, це відповідно Наталія Жук, Анатолій Кулій та Владислав Черней.

То ж це байдужість, безвідповідальність, чи нерозуміння своєї місії народного обранця? Кому довірили приймати доленосні рішення ? Безвідповідальним прогульникам, які не цінують виборця і легковажно зійшли зі стежини народної довіри.