Талановиті діти Сокирянського краю перемогли у I етапі Всеукраїнського конкурсу «Очима дитини про бюджет країни»

Сім обдарованих учнів загальноосвітніх  шкіл Сокирянського району, які також навчаються у мистецьких  закладах ,-а саме в Сокирянській художній школі та  є вихованцями районного Центру творчості дітей та юнацтва, стали  переможцями  першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості  «Очима дитини про бюджет країни»,- з гордістю відмітила начальник Сокирянської ОДПІ  ГУ Міндоходів у Чернівецькій області Людмила Серебрянська.

Урочисте відзначення переможців Конкурсу районного рівня відбулось в приміщенні об’єднаної інспекції. В кабінеті начальника зібралося чимало гостей,- а це діти, батьки та куратори  різноманітних творчих гуртків.

«Цьогорічні  учасники  конкурсу –  це юні  громадяни  справді  європейської держави з високим рівнем податкової культури,- підкреслила очильник інспекції,-у малюнках, у своїх майстерно  складених віршах і казках вони розповідають нашим співвітчизникам чому потрібно  чесно сплачувати  податки, які є основою  добробуту  суспільства. Діти  мовою мистецтва говорять про те, що саме податки  впливають на суспільний  прогрес, сприяють розвитку передових технологій, нових галузей в нашій країні» . Людмила Сере брянська привітала дітей з перемогою в Конкурсі та вручила переможцям дипломи і призи.         

Перше місце за напрямком  «художні твори» розділили  учень  Сокирянської гімназіїСавчук Андрій- автор роботи «Збережемо бюджет України» та школярка загальноосвітньої школи № 1 м.Сокиряни Яковенко Катерина – автор роботи «Ще з далекого давна Королева ДПА Проголошувала мирно: «Українці в щасті будуть, коли податок сплачувати будуть!». Друге й третє  місце в цій же номінації посіли Цибульська Альона вихованка Білоусівського НВК – автор малюнка «Сплатіть податки щоб здійснились бажання дітей» та Манилюк Катерина учениця ЗОШ № 1 м.Сокиряни за художній твір « Бюджет на благо України»   

За напрямком  «літературні твори» першість здобули вихованка Сербичанського НВК Гордій Юлія, автор казки «Про синів князя Підприємця»( I місце), учень Сокирянської гімназії Махіборода Назар- автор казки «Сонячна країна»( II місце) та учень Коболчинської ЗОШ IIII  Шпанок Микола – автор казки «Сон хлопчика»( III місце)

Приємно також відзначити, що  компетентне журі на обласному етапі Конкурсу акцентувало увагу на  відмінному виконанні художніх робіт авторів  Яковенко Катерини, Савчука Андрія та Манилюк Катерини. З літературних творів найбільш сподобалась Журі казка «Про синів князя Підприємця», автора Гордій Юлії.

Після урочистостей Людмила Серебрянська ввела присутніх в курс «Основ податкових знань» та запросила гостей на екскурсію до Центру обслуговування платників податків. Діти  дізналася, що саме в ЦОПі зосереджені всі послуги, необхідні платникам податків.Вони  власні очі побачити злагоджену роботу по наповненню бюджету, а також замислились над визначенням майбутньої професії.

Начальник ОДПІ                                                       Л.В.Серебрянська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 38 = 45