«Талант – то крапля здібностей і море праці»
  • Exif_JPEG_420

  • Exif_JPEG_420

Серед усіх закладів культури бібліотеки найбільше користуються довірою населення. На сучасному етапі ці установи  залишаються закладами,  доступними широким верствам населення, адже саме тут можна безкоштовно отримати інформаційні послуги. Однак,  інформаційні потреби відвідувачів бібліотеки зростають, , тому діяльність  книгозбірень  потрібно модернізувати. Яким чином це зробити, і що в першу чергу потребує оновлення, повинна вирішувати громада.

Тож якою має бути бібліотека нашої громади? Це питання вивчалося впродовж  кількох  місяців серед читачів , які озвучували свої побажання та вносили пропозиції щодо удосконалення книгозбірні.

Підсумовуючи почуте,  можна з упевненістю сказати, що бібліотека на селі потрібна і хочуть бачити її оновленою, з сучасним ремонтом, з електронними книгами, ігровою кімнатою та наповнену новими виданнями.

Нещодавно в бібліотеці с. Волошкове відбулося незвичайне  свято –  книги і читача. Свято – презентація таланту і заслуг, захоплень і перемог.

Окраса бібліотеки – це наші читачі, юна еліта села. Талановиті, старанні, обдаровані діти демонстрували свої вміння – співали, танцювали, читали вірші, гумор та грали у виставі.

Обдаровані діти –  це капітал майбутнього нашої країни. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, і в нас з’являтимуться нові  талановиті  зірочки, які сяятимуть ще яскравіше.

Хочу всім учасникам свята подякувати за допомогу, підтримку, розуміння!

 

                                                           Бібліотекар

Довгань Л.М.