Територіальний центр соціального обслуговування запрошує жителів Сокирянщини для отримання важливих та нагальних послуг
PA082172

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі запрошує всіх бажаючих громадян поважного віку та інвалідів  району, ОТГ для отримання соціальних послуг у відділеннях установи.

Тут відділенням соціальної допомоги вдома надаються соціально-побутові послуги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам та хворим із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці – на безоплатній основі.

У відділенні денного догляду для осіб похилого віку та інвалідів функціонують масажний, фізіотерапевтичний, маніпуляційний, бальнеологічний кабінети, надають консультації лікар-терапевт та лікар-офтальмолог. Також діють тренажерний зал, який оснащений новими сучасними тренажерами, шашково-шаховий клуб «Олімп», клуб «Надвечір’я», хор «Доля», також надаються психологічні послуги..

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги безоплатно забезпечує  громадян похилого віку, інвалідів, малозабезпечених громадян одягом, бувшим у користуванні, взуттям, іншими предметами першої необхідності, продовольчими та промисловими товарами. Також цим відділенням  надаються послуги перукаря, швачки, робітника по ремонту будівель та тракторні послуги.

З метою покращення надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам безпосередньо за місцем проживання  працює виїзна група спеціалістів терцентру: лікар-терапевт, лікар-офтальмолог, перукар, швачка,  соціальний педагог (психолог). Виїзди здійснюються щотижня в села району згідно затвердженого графіку.

Всі послуги надаються як на платній так і на безоплатній основі.

Детальну інформацію можна отримати в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі за адресою: м.Сокиряни вул.Центральна 1.

Телефони для довідок: 2-12-46; 2-25-80.