«Ті, хто примножили Сокирянському району славу»
1-e1553008826265

Обдарована дитина – це особистість, яка виділяється яскравими незвичайними, іноді видатними досягненнями, випереджає у розвитку однолітків, має високий інтелектуальний та творчий потенціал, виявляє високі здібності у шкільному навчанні та в різних спеціальних видах діяльності.

З метою виявлення, підтримки, розвитку обдарованих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, стимулювання творчого самовдосконалення дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів.

Дуже приємно, що представники Сокирянського  району вже вкотре займають перші, другі та треті  місця на обласних олімпіадах з різних предметів, захищаючи честь рідного краю.

Переможці Всеукраїнських учнівський олімпіад у 2019-2020 н.р.

1 2

Вітаємо наших переможців із перемогою в олімпіаді! З вашою працьовитістю, завзятістю і бажанням перемогти ви сягнули нових висот. Ми бажаємо, щоб ваш бойовий дух ніколи не згасав, щоб на вашому шляху з’являлися нові сходинки, якими ви будете підійматися, а ще – щоб ці сходинки не закінчувалися. Успіхів вам!

Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу  школи!