Традиційний автопробіг рушив маршрутом бойової слави

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення біля Братської могили та пам’ятника загиблим воїнам-односельцям у  райцентрі відбувся мітинг із нагоди відкриття традиційного автопробігу  місцями бойової слави, присвяченого 74 – й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню пам’яті та примирення. Цього року захід  проведено  за маршрутом «Сокиряни-Романківці-Селище-Грубна».

Поклавши квіти до підніжжя пам’ятників, учасників мітингу привітав голова райдержадміністрації Петро Бескупський. Він наголосив на значенні війни та Перемоги над нацизмом, закликав молодь шанувати ветеранів та берегти духовну єдність з поколінням, для якого любов до рідної землі – не просто слова. Присутні на мітингу голова районної ради Василь Козак, голова районної ветеранської організації Ніна Бурдинюк, військовий комісар Сокирянського районного  військового комісаріату, майор Олександр Гладкий, заступник голови Сокирянської районної організації Товариства сприяння обороні України Микола Чеботков, учнівська молодь, представники трудових колективів та громадськості вшанували пам’ять полеглих у роки війни хвилиною мовчання.

Опісля відбулося нагородження учасників бойових дій на Сході України відзнаками Президента. Медалі та грамоти отримали жителі Сокирянського району за відданість Батьківщині, відвагу та мужність.

Колона учасників святкового автопробігу рушила маршрутом бойової слави. Аналогічні урочисті заходи та покладання квітів провели в кожному з населених пунктів  цього славного традиційного дійства.

Традиціям і пам’яті вірні!