Три нагороди здобули юні спортсмени Сокирянщини на турнірі у Молдові

Днями вихованці Сокирянської дитячо-юнацької  спортивної школи   взяли участь у Республіканському турнірі з боротьби дзюдо, присвяченому пам’яті  Віктора Слєсаря у місті Окниця республіки Молдова. Змагання проходили  серед юнаків  2007-2008 років народження.

У напроженій боротьбі юні представники Сокирянщини здобули 3 нагороди різного ґатунку.  У ваговій категорії до 50 кг переможцем став  Попеза Захар. У цій же ваговій категорії срібну нагороду виборов  Олійник Станіслав, а Урсатій Ілля став володарем бронзи серед однолітків, не важчих за 42 кг.

Приз «За волю до перемоги» організатори вручили Єваню Костянтину, який виступав   у ваговій категорії до (38 кг.),

Переможці  були нагороджені медалями, дипломами відповідних ступенів та призами.

Підготували команду тренери-викладачі Олег Федчишин  та  Юлій Савчук.