Триває вакцинальнала кампанія проти COVID-19
вакцина

На Сокирянщині активно продовжується вакцинація жителів від COVID-19.

За повідомленням комунального некомерційного підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги», на даний час першу дозу вакцин отримали 3260 громадян, другу – 2356.

Зокрема, щеплення проводяться ін’єкціями Astra Zeneka, КОРОНАВАК, Pfizer-BioNTech, Модерна. Найбільше осіб вакциновано КОРОНАВАК.

Медики зауважують, що кампанія з вакцинації населення не припиняється. Наразі, щеплення проводяться вакциною КОРОНАВАК, Pfizer-BioNTech та Astra Zeneka.

Нагадаємо, що на базі Сокирянського центру первинної медико-санітарної допомоги сформовано кабінет щеплень та мобільну бригаду з вакцинації громадян. Всі медичні працівники пройшли відповідну підготовку щодо техніки проведення щеплення, правил утилізації використаного матеріалу та надання невідкладної допомоги у разі виникнення негативних наслідків після вакцинації.

Записатися на вакцинацію може кожен житель громади у свого сімейного лікаря, в амбулаторії за місцем проживання, або ж у КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою м.Сокиряни, вул. О.Кобилянської, 43, кабінет, 47.