Цікава зустріч учасника АТО з учнями ЗЗСО №1 м. Сокиряни
241899382_1134852240376557_4400776810279711724_n

Країно! Доле! Цвіте волошковий!

Твій дух – міцний, і вільний, і здоровий.

Сини ж твої – безстрашні, горді, дужі,

до болю й втрат твоїх серцем не байдужі.

За тебе, земле, в бій ідуть завзято,

вмирають, як герої, ці солдати.

Яких ми вічно будем пам’ятати!

З нагоди відзначення у 2021 році заходів Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 14 вересня під керівництвом Ткач Т.М. та Погорловської Т.Л. відбулася зустріч учасника АТО, Єлагіна Сергія Геннадієвича, з учнями 2-В та 3-Б класів. Не дивлячись на свій молодий вік, він є учасником бойових дій з 2016 року.

Має багато нагород, одна з яких від самого Президента України. Учні з цікавістю та жалем слухали розповідь воїна-захисника. Дякуючи Богу, наші діти знають про війну лише зі слів та фільмів. Прослухали розповідь солдата, на очах у діток з’явились сльози. Діти дякували за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, всі солдати як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з них ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину.

Хвилиною мовчання вшанували всіх захисників, які загинули в антитерористичній операції, захищаючи нас, і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями. По завершенню зустрічі було переглянуто фільм «Війна очима дітей» та проведено конкурс малюнків під гаслом «Герої в пам’яті завжди!».

Ми знаємо, що ми – єдині,

Що перемога буде за нами.

– Слава Україні!

– Героям слава!