ЦВК зареєструвала 14 кандидатів у народні депутати за 204 мажоритарним виборчим округом
rbc_vibori_online_pic_2_650x410

Завершилась реєстрація кандидатів у народні депутати на позачергові вибори до парламенту, що відбудуться 21 липня нинішнього року. Цьогоріч виявили бажання посперечатись за місце у Раді на нашому, 204 виборчому окрузі, 14 претендентів. Повний перелік кандидатів оприлюднили на сайті Центральної виборчої комісії. Серед них як відомі, так і не дуже, цікаві постаті, 12 чоловіків, і лише дві жінки, 2-є безробітних, один пенсіонер, двоє доцентів, керівники підприємств, нардеп, голова районної ради, адвокат, податківець, журналіст і навіть інженер з охорони праці. 10 кандидатів запропонували політичні партії, ще 4 балотуються шляхом самовисунення.

До речі,  серед округів Чернівецької області на 204-му  зареєстровано найменше бажаючих стати нардепом. Всі претенденти будуть розміщені у бюлетені за алфавітом, то ж у такому порядку і ознайомимо коротко з постатями, серед яких будемо обирати нашого представника.

Божик Валерій Іванович, народився у селі Кадубівці Заставнівського району, проживає в м.Чернівці, адвокат суб’єкт висування  – політична партія «Слуга народу»

Бойко Андрій Юліанович народився в селі Бабино Самбірського району Львівської області, голова  ТОВ “Статус.А”, проживає в місті Києві, балатується шляхом самовисування.

Бурбак Максим Юрійович народився в місті Чернівцях, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Чернівцях, самовисування.

Довгань Микола Олександрович народився в селі Вовчинець Кельменецького району, помічник-консультант народного депутата України,  проживає в селі Новоселиця Кельменецького району, суб’єкт висування – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”.

Козак Василь Васильович народився в селі Шебутинці Сокирянського району, голова  Сокирянської районної ради,  проживає в селі Романківці Сокирянського району, суб’єкт висування – Аграрна партія України.

Кучурка Ольга Миколаївна народилася в селі Куражин Новоушицького району Хмельницької області, тимчасово не працює,  проживає в місті Новодністровськ, суб’єкт висування – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Мартинюк Тетяна Іванівна народилася в селі Михалкове Сокирянського району завідувач сектору розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб  ГУ ДФС у Чернівецькій області,  проживає в селі Михалкове Сокирянського району Чернівецької області, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”.

Мельник Василь Миколайович народився в селищі Отиня Коломийського району Івано-Франківської області, заступник голови  Заставнівської районної ради, проживає в селі Малий Кучурів Заставнівського району Чернівецької області, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Музика Роман Ярославович народився в місті Хотин Хотинського району Чернівецької області,  фізична особа – підприємець, проживає в місті Хотин Хотинського району Чернівецької області,  суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Паланійчук Анатолій Васильович народився в селі Зелена Кельменецького району, пенсіонер, проживає в місті Чернівцях,  самовисунення.

Панчишин Руслан Ігорович народився в селі Викоти Самбірського району Львівської області,  доцент кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права  Київського інституту інтелектуальної власності та права,  проживає в місті Новодністровськ, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ”.

Стецюк Андрій Володимирович народився в місті Сокиряни, доцент, кафедра міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, проживає в місті Чернівцях, суб’єкт висування – Політична партія “Європейська Солідарність”.

Тулюлюк Олег Васильович народився в селі Бочківці Хотинського району інженер з охорони праці  ТОВ “Реберня під арсеналом Чернівці”, безпартійний, проживає в місті Чернівцях, суб’єкт висування – Політична партія “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”.

Штелик В’ячеслав Митрофанович народився в селі Клішківці Хотинського району тимчасово не працює, проживає в селі Велика Бугаївка Васильківського району Київської області, самовисунення.