Туристський зліт знову покликав у мандрівку школярів Сокирянщини

Любов до мандрів, відкриття незвіданого, природи та дружніх зустрічей знову покликала юних туристів Сокирянщини стежками цікавих маршрутів, захоплюючих завдань та активного відпочину.

З нагоди Всесвітнього Дня туризму вчора відбулося відкриття ІІ районного туристського зльоту серед учнівської молоді навчальних закладів Сокирянського району.

Урочисте відкриття та святкова програма проходили на базі районного центру творчості дітей та юнацтва. Брати участь у туристських змаганнях згодилися вісім команд із навчальних закладів нашого району. Це активні та спортивні, завзяті та цілеспрямовані школярі із сіл Білоусівка, Василівка, Романківці, Михалкове, Вітрянка, Сербичани та Ломачинці.

У день відкриття, під час конкурсної програми команди презентували свої гурти, а також визначали найкращих на етапах  – «Туристська пісня» та «Туристська стінгазета».

Варто зауважити, що вже сьогодні школярі продовжують свій туристський зліт в урочищі «Шипіт» на дистанції «Смуга перешкод».

Кожен день несе юним  мандрівникам Сокирянщини нові враження та емоції, перемоги та натхнення для наступних звершень. Впевнено ідіть вперед та долайте перешкоди, аби ставати сильними, сміливими та успішними!