Тисячі громадян у 2019 скористались послугами трудового архіву (СПИСОК ФОНДІВ)

Комунальне підприємство Сокирянської районної ради «Сокирянський трудовий архів» щодня приймає десятки відвідувачів. Вирішенню величезної кількості проблем тут дійсно посприяють і допоможуть. Адже саме у трудовому архіві є тисячі документів, що засвідчують дати і місця роботи наших громадян у минулому. Тут знаходять підтвердження трудовому стажу і мають право на пенсійне чи інше соціальне забезпечення.

Адже у процесі діяльності установ, організацій та підприємств також утворюються документи з кадрових питань (особового складу). Для громадян вони мають особистий характер та слугують підставою для видачі різноманітних документів, що посвідчують їхню особу, посаду, а також для отримання різних соціальних послуг.

Якщо підприємство, установа або організація були ліквідовані, то зазначені документи передаються на зберігання до трудових архівів та зберігаються 75 років.

То ж у 2019 році виконано 2315 запитів, зокрема, по заробітній платі – 924, про трудовий стаж – 1391.

У загальному у минулому році зареєстровано 2041 звернення під час особистого прийому.

У цих запитах заявники порушували питання надання інформації про трудовий стаж, заробітну плату, необхідних для оформлення або перерахунку пенсій.

Ми розміщуємо повний перелік фондів Сокирянського трудового архіву. Адже у минулому році надійшли ще нові документи ліквідованих  підприємств – це 669 одиниць зберігання. У загальному станом на січень 2020 року трудовий архів має у своєму розпорядженні 108 фондів – 18493 одиниці зберігання.

001

001 (2)

001 (3)

001 (4)

Це ті важливі документи з минулого, що стають у нагоді тисячам громадян, які знову й знову поспішають по допомогу до скарбниці відомостей про життя, трудовий шлях.