Тиждень безпеки дорожнього руху в КНП «Сокирянська райлікарня» та КНП «Сокирянський ЦПМСД»

В КНП «Сокирянська райлікарня» проведено 2-й етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН. Метою даного заходу було привернення уваги до ситуації на дорогах України, сприяння вихованню дорожньої культури серед пішоходів, водіїв та інших учасників дорожнього руху, а також об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

11 листопада 2019року працівники КНП «Сокирянська райлікарня» та КНП «Сокирянський ЦПМСД» прийняли участь у семінарі-навчанні з організації експлуатації та безпеки дорожнього руху спеціального та спеціалізованого автотранспорту закладів, який було проведено в ОКУ «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

12 листопада 2019року в райлікарні проведено акцію «Здай кров – врятуй життя» зі здачі крові для використання в лікуванні постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах .

До акції долучилися небайдужі та свідомі громадяни, які мали одну спільну мету: стати донором крові заради здоров’я та життя інших, тих хто потребує цього найбільше. До місії також долучились медичні працівники колективів Сокирянської райлікарні та Сокирянського ЦПМСД.

15 листопада 2019року  заступником директора з медичної частини Андріаном Пижиком проведено навчання щодо володіння практичними навичками з надання домедичної допомоги потерпілим внаслідок ДТП. А також головним механіком Володимиром Решетнюком та в.о.інженера з охорони праці Михайлом Мораром проведено інструктаж з водіями стосовно попередження ДТП та роз’яснювальної роботи щодо дотримання учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху.

 

Адміністрація КНП «Сокирянська районна лікарня»

 та КНП «Сокирянський ЦПМСД»