У атмосфері родинній – цей чудовий день осінній

До всього, що створене у минулих роках, торкалися розум, серця і руки наших ветеранів, уславлених працею, долею і літами людей, що є вічним прикладом служіння рідній землі…

«Мудрі і багаті літами», саме так зверталися в ці дні вшанування до учасників традиційного діалогу з владою,  що   розпочався з привітання шановних гостей та  побажання благополуччя, міцного здоров’я на довгі роки, впевненості в завтрашньому дні. Це були родинні свята   душевного спілкування, де лунали старовинні,  ліричні українські пісні , влучне слово поетичне. Творчі виступи  зворушили всіх присутніх до глибини душі  та подарували приємні емоції.  А ще додали піднесеного настрою, адже, незважаючи на поважний вік, ці люди завжди випромінюють життєву енергію та оптимізм.

Гості свята висловили щиру подяку за організований захід та отриманий позитивний заряд енергії, а також, можливість згадати безтурботну молодість.

Приємно відзначити, що у цих стінах працівники територіального центру надання соціальних послуг знаходять підхід до кожного відвідувача та створюють всі умови, щоб  зігріти їх душі і серця. У житті багато залежить від нас. То лише в казках жива вода лікує і оживляє людей, а чародії дають силу і мужність. Немає сьогодні казкової чудодійної сили. Є  людська сила милосердя – дарувати хоч краплинку добра своїм близьким, а особливо – людям похилого віку.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

З нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана у  Романковецькому геріатричному віділенні для громадян похилого віку  відбувся святковий концерт.

Продуктові набори отримали всі, хто перебуває на обслуговуванні Сокирянського територіального центру надання соціальних послуг.

Хвилька уваги і доброти – а душі зігріті, здається, на вік !