У Чернівцях з нагоди Дня фізичної культури і спорту України відзначили представників Сокирянщини

Спорт – це рух вперед, до самовдосконалення та нових звершень. На сьогоднішній день в Україні проходять процеси реформування низки сфер діяльності держави, зокрема, і сфери фізичної культури і спорту. Завдяки пріоритетним напрямкам діяльності Уряду Володимира Гройсмана та здійсненим реформам зросли до  10%  відрахування з Фонду регіонального розвитку на потреби цієї сфери.

Днями в актовій  залі педагогічного коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення в області Дня фізичної культури і спорту, який, відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94 «Про День фізичної культури і спорту», традиційно відзначається в Україні у другу суботу вересня. Приємним є те, що з нагоди свята нагороджено  працівників цієї галузі на Сокирянщині: Лису Наталію Петрівну – завідуючу ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці та Лисого Петра Олеговича – вчителя фізичної культури Романковецької гімназії ім. академіка К.Ф.Поповича та колектив ЗДО №2 «Барвінок» м. Сокиряни.

Ці нагороди свідчать про вагомі здобутки у сфері фізичного виховання дошкільнят та школярів. Вітаємо! Не зупиняйтеся на досягнутому!