У день народження до 101-річної жительки села Ломачинці завітали представники влади Сокирянщини

18 жовтня, гарного та сонячного осіннього дня свій 101-ий рік народження відзначає жителька села Ломачинці  – Гусар Ганна Петрівна.

З поважною датою іменинницю привітали голова районної ради Василь Козак, в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич та  директор районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Гановська. Разом із побажаннями міцного здоров’я на згадку ювіляка отримала пам’ятний подарунок.

Народилася довгожителька у селі Ломачинці. Чоловік Ганни Петрівни – Гусар Семен Михайлович у 1941 році пішов на війну, на жаль, додому так і не повернувся. Мала одну доньку Марію, яка померла 15 років тому (у 2004 році).  Нині втішається двома онуками та чотирма правнуками. У молоді роки працювала в колгоспі, в тютюновій бригаді.

Незважаючи на свій поважний вік, Ганна Петрівна знаходиться при світлій пам’яті, є привітною та доброзичливою, а підтримувати чистоту та лад в своїй оселі та біля неї  їй допомагає соціальний робітник  відділення соціальної допомоги вдома Яніна Южова.

Отож, хочеться ще раз привітати її з 101 днем народження та побажати міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра.