У ДНЗ «Чебурашка» с.Романківці відбувся музичний конкурс «Дзвінкоголоса щедрівка»

В Україні здавна заведено, що від Різдва (6 січня) й до Водохреща (19 січня) від хати до хати ходять веселі гурти – колядують, щедрують, віншують господарів.

У ДНЗ  «Чебурашка», з метою розвитку музичних  здібностей,  поширення різдвяних традицій нашого краю, популяризації  кращих зразків українських колядок та щедрівок  у Романковецькому дошкільному навчальному закладі  днями відбувся  музичний конкурс за участю  батьківських колективів – «Дзвінкоголоса щедрівочка».

Різдвяно-новорічне дійство створили  педагоги закладу разом із батьками вихованців. Цього року змагання серед батьківських колективів проводилося вперше. Тож всі із задоволенням відгукнулися на прохання вихователів узяти участь у музичному конкурсі, адже такий захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям , пов’язаним зі святкуванням Різдва Христового, передати знання своїм дітям.  Конкурс  проводився між батьківськими родинами всіх груп закладу. Святково одягнені учасники, прибрана зала, емоційне спілкування вихователя і батьків напередодні свята допомогло викликати і підтримати інтерес до його змісту, глибше осмислити українські традицій нашого  села, зробити морально-естетичні висновки.

Ведучі свята – вихователь-методист Нікуліца Олена Михайлівна та вихователь Шевчук Марія Василівна привітали присутніх зі святами та запросили щедрувальників до дитсадківської оселі.

Батьківські колективи кожної групи продемонстрували гарні  артистичні здібності і представили різні щедрівки: «Щедрик, щедрик, щедрівочка» (група «Казочка»),  «Із-за гори  високої…» (група «Дюймовочка»),   «Із-за хмари, з-за туману» (група  «Сонечко»),  «Ой,  сивая та й зозуленька» (група «Яблунька»), «Прийшли щедрувати до вашої хати…» (група «Мальви»), «Небо ясні зірки вкрили» (група «Барвінок»), «Я вчора, звечора…» (група «Пізнайко»),  «Наша Маланка качура пасла» (група «Колобок»).

Щиро привітала ,  перед батьківськими колективами з побажаннями й віншуванням з Різдвяними святами виступила завідуюча ДНЗ  Лиса Наталія Петрівна. Вона також подякувала батькам, працівникам закладу, дітям  за участь у музичному конкурсі та наголосила, що перемогла сьогодні дружба між усіма колективами, адже всі гідні бути найкращими.

На завершення  свята ведучі пригостили всіх гарячим чаєм та солодощами.  Присутні сповна змогли поринути в святкову атмосферу та отримати естетичне задоволення.

Дідик Ірина Анатоліївна,

методист РМК ВОМС Сокирянської РДА