У Хотині відкрили інтелектуально-виробничу соціальну майстерню
u0oXqd3CvcecuzM0w1rg.r695x430

У Хотині урочисто відкрили інтелектуально-виробничу соціальну майстерню. Її мета – усебічний розвиток міста, зокрема залучення інвестицій, розвиток туризму, створення молодіжного клубу, цеху деревообробки із виготовлення сувенірів на базі Хотинського коледжу та чимало іншого. Про це розповів її засновник, громадський активіст Віталій Криворучко, передають Хотинські вісті.

– Соціальна майстерня має стати майданчиком для співпраці громадських організацій, активістів, небайдужих людей та влади щодо реалізації різноманітних ідей та проектів задля того, щоб у Хотині відбулися зміни на краще, – зазначив під час урочистого відкриття В. Криворучко. – Головна ціль – організація європейського святкування 400-річчя Хотинської битви (війни), забезпечення поштовху до розвитку в райцентрі підприємництва і туризму, залучення грантів та інвестицій, а також створення робочих місць.

Також одним із напрямків діяльності новоствореної структури він назвав сприяння збільшенню кількості студентів у Хотинському коледжі, облаштування деревообробного цеху при цьому навчальному закладі, для чого передбачається «реанімація» діючих станків та завезення нових, а також створення спортклубу з тренажерами, про що висловили побажання студенти.

Студенти Хотинського коледжу з нагоди відкриття соціальної майстерні та новорічно-різдвяних свят привітали усіх присутніх щедрівками, колядками та віншуваннями.