У Гвіздівцях творчо прозвітували установи культури (ФОТО)

12 липня 2019 року у Гвіздівцях відбулося неординарне свято – творчі звіти установ культури села перед населенням.

Гвіздівці мають свою багату історію. А його жителі гордяться своїми талановитими та творчими людьми. Тож, усі бажаючи в цей день мали змогу ще раз показати свої здібності.

Цікава і різноманітна програма, в якій взяли участь аматори будинку культури, учні Сокирянської районної музичної школи ім.М.Мафтуляка та найактивніші читачі бібліотеки не залишила нікого байдужим.

На сцені виступили – фольклорний ансамбль «Щирі серця», чоловіче вокальне тріо «Козаки», жіночий вокальний квартет, ансамбль бандуристів (керівник – Марія Гуцол). Запам’яталися пісні у виконанні вокального колективу «Калина» (керівник – Руслана Куцька), дуету у складі Влади Мудрик та Дар’ї Козлової, солістів-вокалістів – Лариси Руснак та учасника ООС Миколи Гуцола. Додали гарного настрою виступи хореографічних ансамблів та троїстої музики.

Юні читачі продемонстрували свої таланті, творчі здібності та ерудицію у проекті «Бібліотека плюс дитина – це знань і перспектив лавина», який проходить у рамках творчих звітів бібліотек перед населенням.

У заході взяли участь Гвіздовецький сільський голова Іван Гангал, директор навчального закладу Людмила Кошова, директор Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля Орися Петришена.

Підготували свято працівники установ культури села – Людмила Козлова, директор будинку культури с.Гвіздівці, Сніжана Козлова, керівник художній даної установи та Руслана Куцька, завідуюча бібліотекою-філією с.Гвіздівці Сокирянської ЦБС.

 

                                                                   Відділ культури

                                                                   Сокирянської райдержадміністрації