У Кормані актив місцевого самоврядування та жителі прибирали берег Дністра

Минулі вихідні жителі села Кормань провели з величезною користю для навколишнього середовища. У суботу місцеві активісти – виконавчий комітет, депутати сільради, працівники помпової станції, учасник бойових дій в Афганістані – Салагор М.І. долучилися до прогресивних водників, які щорічно проводять профілактичні заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах підконтрольних Управлінню рибного господарства. Зокрема, борються із нашестям сміття в рамках акції «Чистий берег». Небайдужі корманчани відгукнулися на заклик рибоохоронців та прибирали сміття за межами свого населеного пункту.

А вже у неділю вирішили не зупинятися на досягнутому і навести порядок на пляжах, що функціонують в адмінмежах села. Люди згуртувалися через соцмережі, ентузіасти прихопили рукавиці та мішки та стали до роботи. Депутати сільради забезпечили команду прибиральників-волонтерів спецтехнікою – трактором та причепом. Спільними зусиллями вдалося зібрати більше 6 тонн сміття.

Сільський голова Корманя Олеся Базелюк зауважує, що роботи ще – чимало. Місць для прибирання у селі вдосталь. Нарікає, що, на жаль, цього разу до акції чистоти долучилося не надто багато охочих. Але запевняє, що разом із активістами планують часто проводитимуть такі «суботники». А щоб згуртувати більше людей навколо корисної і потрібної справи, – активніше займатимуться інформуванням населення.