У лідерах – сокирянські машинобудівники!

Сокирянський  машинобудівний завод нині продовжує утримувати лідерські позиції з виробництва та реалізації промислової продукції і не тільки на Сокирянщині. Лише за перше півріччя відвантажено замовникам вузлів та деталей на 15 млн. 876 тис. грн.. Високі економічні показники і надійність виготовлених сокирянськими машинобудівниками деталей дають впевненість в успішному розвитку підприємства в подальшому, з гордістю розповідає нинішній директор Михайло Дерменжи.

Історія Сокирянського машзаводу почалася з організації філії Коломенського тепловозобудівного підприємства далекого 1973 року. Тоді філія спеціалізувалася на виготовленні вузлів і монтажного інструменту, а також запасних частин для дизелів, які збирались Коломенським заводом.

З набуттям незалежності державою і Сокирянське підприємство здобуло самостійність, реформувавшись у машинобудівний завод. Втім, криза торкнулась і промисловців, – почалося поступове скорочення замовлень, зниження обсягу виробництва, що призвело до зменшення чисельності працюючих і майже повної зупинки потужностей.

Друге народження підприємство пережило після реформування у 2011 році. Нині сокирянські  машинобудівники творять новий етап історії заводу, а  його керівник Михайло Дерменжи, працюючи на перспективу, має за мету перетворити Cокирянський машбуд у підприємство сучасного рівня, здатне виготовляти конкурентоспроможну продукцію для різних галузей промисловості.

Відтак з року в рік Сокирянський машинобудівний завод є прибутковим і одним з лідерів сплати платежів до бюджету.  За перших 6 місяців 2019 прибуток машинобудівників склав 3 млн. 268 тис. грн.. Деталі  та окремі вузли виготовляються в двох цехах площею 1600 м3, з станкового парком в кількості 30 одиниць.

Гордиться Михайло Георгійович високим професіоналізмом персоналу заводу, серед яких вже досвідчені, можна сказати ветерани виробництва, і зовсім молоді спеціалісти. Нині тут працюють 56 чоловік і жінок з Сокирян та навколишніх населених пунктів,  рівень середньої оплати праці яких сягнув вже майже 13 тис. грн.

Нині щиро вітаємо усіх працівників товариства  з додатковою відповідальністю «Сокирянський машинобудівний завод», з прийдешнім професійним святом!