У Ломачинцях виборчі перегони – на фініші
Вибори Ломачинці

Кілька днів залишилось до проміжних виборів 6 депутатів Ломачинецької сільської ради, які відбудуться у неділю, 7 жовтня 2018 року. Навіть надумані підстави для судових розглядів не заважають сталому процесу підготовки виборчих перегонів.

Нагадаємо, що раніше ломачинчани, невдоволені свавіллям депутатів сільської ради, ініціювали і провели процес відкликання шести сільських обранців за народною ініціативою.

Завершено реєстрацію кандидатів у депутати за відповідними виборчими округами. Впродовж передбаченого календарним планом строку реєстрації, виявили бажання бути обраним і подали всі необхідні документи  по одному кандидату на кожному виборчому окрузі: Василь  Тодорович, Руслан Бурлака, Любов Твердохліб, Микола Войт, Юлія Олійник та Світлана Батринак.

Як повідомив голова Ломачинецької сільської виборчої комісії, вже сформована і ефективно працює дільнична виборча комісія у складі 10 членів  під головуванням Катерини Дудун. Виборчі бюлетені виготовлені, а запрошення на вибори роздані виборцям відповідних округів.

Тож ТВК закликає  ломачинчан  бути активними та взяти участь у виборах у неділю, 7 жовтня. Волевиявлення відбудеться у приміщенні загальноосвітньої школи з 8:00 до 20:00.