У міській раді відбулось засідання постійних комісій

14 вересня 2021 року відбулось засідання ще чотирьох постійних комісій Сокирянської міської ради VІІІ скликання: постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення; постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту. До участі в роботі долучились секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко.

Під час засідань членами постійних комісій опрацьовано близько 25 питань порядку денного. Зокрема, йшлося про присвоєння рангів старостам населених пунктів громади, створення нового комунального підприємства, аспекти приватизації об’єктів комунальної власності, про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік. Розглянуто і ряд організаційних питань.

Питання, погоджені на засіданнях постійних комісій, будуть винесені на чергову одинадцяту сесію Сокирянської міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 16 вересня 2021 року.