У напруженому ритмі працюють енергетики та надзвичайники – буревій перевіряє на міцність

У більшості областей України днями вирувала потужна негода. Вітер із корінням виривав дерева, рекламні щити, зривав дахи із будинків і навіть повалив вежу мобільного оператора в одному з українських міст. На жаль, не обійшлося без жертв. В результаті шквальних поривів загинули три людини.

Не уникнули неприємностей і на Сокирянщині. До правоохоронців надійшло повідомлення від жителя с.Василівка. Чоловік поінформував, що вчора, близько обіду, на його службове авто”МЕРСЕДЕС”, яким потерпілий перевозив хліб, внаслідок сильного пориву вітру впало дерево. Сталася прикрість у Сокирянах,  на вулиці Центральній.

Василівчанин заявив, що зупинився біля магазину “Апельсин” для розвантаження товару. В цей час він почув звук сильного удару та побачив, що на його авто впало дерево, яке знаходилось через дорогу на газоні, біля проїжджої частини. Внаслідок обвалу берези автомобіль зазнав механічних ушкоджень кузова. Потерпілих осіб, на щастя, немає.

Також відомо, що негода завдала шкоди покрівлі даху будівлі Сокирянського відділення поліції.

Тим часом синоптики стверджують, що сьогодні вітер має вже дещо вщухнути, а потерпілі – шукають шляхи вирішення проблем, що приніс із собою буревій.