У Новодністровьку активісти пекітували сесійну залу (ВІДЕО)
IMG_0959-768x512

У п’ятницю, 29 вересня, громадські активісти, депутати та небайдужі мешканці міста Новодністровськ  зібралися біля приміщення органу місцевого самоврядування міста енергетиків, де мала відбутися сесія міської ради. На порядок денний були винесені важливі для життєдіяльності міста питання, серед яких  – затвердження пооб’єктної розшифровки до корегованого Переліку об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ та Сокирянського району, фінансування яких здійснюється згідно з Титулом будови «Уточнення проекту першої черги ГАЕС», а також про виведення зі складу виконавчого комітету Новодністровської міської ради члена виконкому  Данилюка М.І.

Вкотре міський голова Анатолій Болдашев переніс сесію, цього разу за 2 години до її початку. Обурені діями міського голови мешканці пікетували сесійну залу міської ради. Про це повідомляє сайт «Новодністровськ Інфо».

Жителі  настроєні діяти рішуче і тривалий час перебували у стінах міської ради з вимогами почути їх. Однак, міський голова не виявив бажання зустрітись з мешканцями міста. Тож думка громади залишилась не почутою. Наразі , як стало відомо, Анатолій Болдашев відбув у відрядження за межі України.