У Новодністровську міська влада намагається знищити місцеві ЗМІ
Безымянный11

Несподівано для всіх після виходу з свого тривалого прогулу Новодністровський міський голова  Анатолій Болдашев вирішив забрати приміщення у місцевого незалежного телеканалу «РЕАЛ ТБ». Питання розірвання договору оренди комунального приміщення було ініційоване мером на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Скоріш за все, у немилість місцеве ЗМІ потрапило через принципову позицію та правдиве висвітлення подій у місті та діяльності органів влади.

З початку 2000-х місцева телерадіокомпанія, що здійснює мовлення у кабельних мережах та має свій телеканал,  орендує комунальне приміщення у мікрорайоні «Діброва», за адресою 20А. За словами директора ТОВ «РЕАЛ ТБ» Віктора Кругленка, ніколи не було заборгованості зі сплати орендної плати і не виникало питання повернення приміщення. Втім, раптово мер вирішив виселити ЗМІ і розмістити там органи прокуратури.

На щастя, завдяки принциповій позиції членів виконавчого комітету, на цей раз вдалося відстояти діяльність ЗМІ у Новодністровську, проте, як буде далі? Адже у Сокирянах і в Новодністровську керівники органів місцевого самоврядування жорстко реагують на критику їх діяльності у ЗМІ, і всіляко переслідують журналістів. В той час, як правоохоронні органи роками розслідують кримінальні справи проти журналістів, тим самим сприяють подальшому тиску на журналістів та активістів.

Секретар об’єднаної місцевої організації НСЖУ

Сокирянського району та м.Новодністроськ 

Р.Бузило