У Новодністровську містяни разом з поліцією шукали … міського голову
1573743843_mrdsc09974

12 грудня, близько 12 години, до Новодністроської міської ради завітали місцеві жителі, які хотіли поспілкуватися з міським головою на рахунок  болючих проблем міста, а саме: питання подальшого функціонування міської  лікарні, тарифи на воду, та ряд інших. Опісля планували разом із керівництвом «міста енергетиків» взяти участь в заходах, приурочених відкриттю меморіалу ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, про це на своїй сторінці у мережі “Facebook” повідомив активіст і волонтер Микола Данилюк.

Втім, активісти не застали Анатолія Болдашева на робочому місці. Кожен з посадовці органу місцевого самоврядування озвучував різні версії щодо місця перебування Анатолія Івановича, однак відвідувачі були впевнені, що мер у робочий час переховується від них у зачиненому службовому кабінеті, який, ніби, переобладнаний під житло. Відтак новодністровці заблокували всі виходи з його кабінету та викликали на підмогу працівників поліції.

Близько двох годин тривали «пошуки» міського голови, однак, коли відімкнули його службовий кабінет, Анатолій Іванович, ніби нічого і не трапилось, вийшов з нього. Хто і чому зачинив Новодністровського міського голову в кабінеті під час робочого дня, достеменно не відомо.

Активіст Микола Данилюк стверджує, що в той час, коли громада урочисто відкривала пам’ятник новодністровцям-чорнобильцям, Анатолій Болдашев спокійнісінько собі спав, можливо, після чарочки-другої….

За глибоким переконанням активістів, мер і його посіпаки повинні негайно піти геть!

Детальніше ознайомитися із ситуацією можна на сторінках активістів у мережі “Facebook”.

болдашев