У Новодністровську податкові міліціонери вилучили у буковинця цигарок на понад 1,8 млн. грн.

Прес-служба ДФС у Чернівецькій області повідомила, що вчора податкові міліціонери вилучили 89 ящиків цигарок без акцизу.

Перший заступник начальника ГУ ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Сергій Олексійович Гакман повідомив, що це було проведено у рамках операції “Акциз-2018 та “Рубіж-2018”. В операції приймали участь податкові міліціонери, міжвідомча група у складі співробітників ВВБ Чернівецького прикордонного загону, ВБКОЗ УСБУ в Чернівецькій області і  Управління захисту економіки в Чернівецькій області.

Вчора на виїзді з Новодністровська було зупинено автомобіль “Рено Меган”. Власник дав письмову згоду на те, щоб транспортний засіб оглянули. Всередині виявили ящики з цигарками, які вироблені у Республіці Молдова та без акцизних марок.

Усі цигарки, а це 66 750 пачок (вартість близько 1,8 мільйона гривень), а також автомобіль (вартість 250 тисяч гривень) вилучили.

На даний момент вирішують питання про внесення факту правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.204 ККУ.