У Новодністровську розглянуть проект рішення про відставку мера (ВІДЕО)
DSC07955

Його зареєструвала депутатка Наталія Цимбалюк. За її словами, Анатолія Болдашева мають відсторонити через відкриті кримінальні провадження на посадовців міської ради. Також мер не звітував про свою роботу та часто перебуває у відрядженнях. Інформує “Суспільне”.

Депутат новодністровської міської ради Василь Кордонський каже, через міського голову не освоюють кошти на ремонт доріг та соціальних об’єктів.

Депутат Ігор Манаскуров голосувати за відставку не буде. Вважає, на початку каденції мер працював добре, завдяки йому Новодністровськ отримав статус міста обласного значення. Втім каже, зараз роботою Анатолія Болдашева не задоволений.

За словами члена виконавчого комітету Миколи Данилюка, міський голова використовує службову машину для особистих потреб. Йдеться про автомобіль, який, згідно з договором, придбали за понад один мільйон гривень.

Наразі Анатолій Болдашев на лікарняному. На роботу повернеться 4 листопада. Його заступник Ігор Нажига нам у коментарі сказав, що вважає недоцільним аргумент депутатів про часті відрядження мера, оскільки це частина його роботи.

З 2016 року за заявами депутатів відкрили 9 кримінальних справ на посадовців Новодністровської міської ради.

Аудитслужба, яка перевіряла міськраду, встановила, що в період з 2016-2018 рік міський голова був на робочому місці 199 днів. Перебував у відрядження – 405 днів, ще 60 днів був у відпустці.

Джерело: https://cv.suspilne.media/news/42947