У Новодністровську вчергове депутати хочуть висловити недовіру міському голові. Коли вже в Сокирянах?
загружено

У місті енергетиків розгорівся черговий скандал навколо діяльності Новодністровського міського голови Анатолія Болдашева.  Адже до рук активістів потрапили розміри заробітних плат посадових осіб міськради. Тож здивуванню та обуренню не було меж. В той час,  як чимало новодністровців не мають постійного місця роботи, за словами членів ініціативної групи, очільник органу місцевого самоврядування виплачує собі …. 58 тис. грн. на місяць, шокуючі зарплати і у інших працівників  Новодністровської міської ради.

Відтак, обурені такою жадністю та зневагою до громади на черговій 35 сесії Новодністровської міської ради, група депутатів мала намір вчергове ініціювати розгляд питання про висловлення недовіри міському голові. Як повідомив  у мережі Інтернет член виконкому міської ради, голова громадської організації воїнів АТО «Народна сила» Микола Данилюк: «27 липня мала відбутися чергова сесія Новодністровської міської ради, але оскільки більшість депутатів не з’явились, сесія так і не розпочалась, не набравши кворуму. Без розгляду залишились безліч важливих питань для нашого міста та його мешканців. Але секретар міської ради Наталя Кримняк запропонувала таки обговорити ті питання, які турбували присутніх на сесії мешканців міста. Тож виступ розпочав депутат міської ради Василь Кордонський, який висловив своє бачення щодо відсутності більшої частини депутатського корпусу. Згодом обговорили ще ряд проблем та питань, які хвилюють та обурюють мешканців». Тож сесія не відбулася.

Відтак мер Новодністровська у відпустці,  а його в місті з нетерпінням чекають місцеві жителі та депутати.

Не дивно, що залишилась поза увагою дана проблема у блогах працівника міськради Ігоря Нажиги,  вочевидь молодик продав свою «принципову позицію» за медячок у вигляді премії.  А як відомо в корито, з якого годують, не плюють, чи не так, Ігоре? Чи він був вкрай стурбований проблемами Сокирян, а про Новодністровськ …. забув. Отакі у нас депутати районної ради.